Silna grupa ze Słubic na Forum Ochrony Zdrowia! - Powiat Słubicki

Finansowanie ochrony zdrowia i innowacyjne leczenie - to tylko niektóre tematy I Forum Ochrony Zdrowia, które rozpoczęło się dziś w Wąsowie, niedaleko Nowego Tomyśla. Bierze w nim udział ponad 600 gości z Polski oraz innych krajów europejskich. Zaproszono przedstawicieli rządu, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji międzynarodowych. Są też eksperci ochrony zdrowia, lekarze oraz szefowie placówek medycznych.

Wśród gości forum znaleźli się także: starosta Leszek Bajon, prezes słubickiego szpitala Adam Koniuk oraz wiceprezes centrum medycznego Brandmed w Słubicach Joanna Józefiak, którzy spotkali się z wiceministrami zdrowia: Piotrem Bromberem oraz Waldemarem Kraską.