Jak podziękować naszym rodzinom zastępczym? Najlepiej świetną zabawą! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Prawo jazdy, pozwolenie na budowę czy mapka geodezyjna - to, że takie rzeczy można załatwić w starostwie, wie chyba każdy. Ale ten jeden raz w roku dochodzi coś jeszcze, zupełnie niezwiązane z urzędowymi formalnościami - to fantastyczna zabawa! Czy to w ogóle możliwe?

- Dziś po raz trzeci udowodniliśmy, że jak najbardziej - mówił w sobotę starosta Leszek Bajon, który wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zaprosił rodziny zastępcze z całego powiatu oraz dzieci z "Naszej Chaty" na piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Towarzyszył mu wicestarosta Robert Włodek.

Czego tu nie było! Ogromne dmuchańce od kunowickiej "Uśmiechniętej planety", wata cukrowa, popcorn i przysmaki z grilla. Furorę robiły: cymbergaj, konsole z grami, siłomierz czy fotobudka i wirtualne gogle. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla członków rodzin zastępczych - przekazano je w formie przepięknych aniołów, wykonanych przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Górzycy.

Raz jeszcze dziękujemy za to, co robicie na co dzień i za... sobotnią zabawę! Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij