O puchar starosty trwała zacięta walka! - Powiat Słubicki

Wielkie emocje, piękna rywalizacja siedmiu drużyn, a na końcu medale, puchary i... balony do nieba - tak było w sobotę, podczas Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Słubickiego "Razem dla pokoju", który rozegrano na boisku SOSiR-u. Zmagania zorganizowała Słubicka Akademia Piłkarska.

- Zapał tych młodych piłkarzy jest niesamowity - pokazuje, że sport wciąż wygrywa z wszechobecnymi telefonami i komputerami. Powiat słubicki zawsze będzie wspierał sportowców, w każdym wieku - deklarował tuż przed ogłoszeniem wyników starosta Leszek Bajon.

A oto one:

Najlepsi okazali się młodzi piłkarze z UKS Polonia Słubice I, przed MLUKS Dwójka MOS Gubin i UKS Perła Cybinka. Na kolejnych miejscach znaleźli się zawodnicy z: Akademii Piłkarskiej Ilanka Rzepin, UKS Polonia Słubice II, Słubickiej Akademii Piłkarskiej APIS Logistyka Transport Spedycja II oraz Słubickiej Akademii Piłkarskiej APIS Logistyka Transport Spedycja I.

Nagrody Indywidualne otrzymali:

• Najlepszy zawodnik: Mateusz Skierkowski (Polonia Słubice);
  • Najlepszy bramkarz: Oliwier Basior (Słubicka Akademia Piłkarska);
  • Najlepszy strzelec: Aleksander Pasternak (Perła Cybinka);
  • Najlepszy drybler: Szymon Ratajczak (Słubicka Akademia Piłkarska);
  • Najładniejszy gol: Miłosz Wójcik (Perła Cybinka);
  • Najlepszy obrońca: Jakub Pych (Ilanka Rzepin);
  • Najlepszy asystent: Maja Ciesielska (Polonia Słubice);
  • Największy "walczak": Antoni Żuława (MLUKS 2 MOS Gubin);
  • Nagroda fair play: Ksawery Kowalczyk (MLUKS 2 MOS Gubin);
  • Wyróżnienia: Artem Hasanov (Słubicka Akademia Piłkarska), Anna Kraszewska (Ilanka Rzepin).

W imieniu starosty serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. Byliście fantastyczni!

Zapraszamy do naszej fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Turniej dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.