Nasi seniorzy wiedzą, jak świętować Dzień Matki! - Powiat Słubicki

Huczne obchody Dnia Matki w Słubicach to już tradycja! To dzięki dzielnym seniorom ze słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, z jego prezesem Leopoldem Owsiakiem i jego zastępczynią Kazimierą Chrzanowską na czele. Sobotnią zabawę otworzył fantastyczny występ zespołu Konsonans. Raz jeszcze brawo!

Były życzenia dla mam (tatusiowie również się załapali), które w imieniu starosty Leszka Bajona przekazał naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciech Skwarek, słodkie upominki dla mam od starosty a potem... zabawa do późnej nocy!

Przyznacie chyba, że naszym mamom taka chwila wytchnienia należy się jak mało komu. Dlatego, dziękując za zaproszenie, raz jeszcze życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.