Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii działa już pięć lat - Powiat Słubicki

Występy artystyczne, wspomnienia, podziękowania, a także przedstawienie dorobku placówki i oczywiście ogromny tort – tak było w środę, podczas uroczystych obchodów 5-lecia Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ośnie Lubuskim. Wśród zaproszonych gości znalazł się starosta Leszek Bajon, nie zabrakło wicestarosty Roberta Włodka oraz przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy.

A teraz trochę danych: historia ośrodka zaczęła się 1 września 2017 roku - wtedy zostało przyjętych 12 wychowanków. W ciągu ostatnich 5 lat przewinęło się ich 112, zaś 36 ukończyło szkołę podstawową. Obecnie w MOS-ie zatrudnionych jest 17 nauczycieli oraz 8 pracowników administracji i obsługi.

Od samego początku dyrektorką jest Jolanta Kawecka-Smalec, której, wraz z nauczycielami i wychowankami, życzymy wszystkiego co najlepsze oraz kolejnych jubileuszy!

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.