Młodzi wolontariusze z wizytą w starostwie - Powiat Słubicki

Jesienią posadzili cebulki, a w piątek zebrali setki żonkili i w samo południe ruszyli z nimi w miasto - wolontariusze Hospicjum Domowego Św. Wincentego a'Paulo w Słubicach po raz kolejny rozdawali słubiczanom żółte, wiosenne kwiaty w zamian za dobrowolne datki.

Do grupy wolontariuszy dołączyły niezawodne dzieciaki z "Naszej Chaty", które odwiedziły z żonkilami i żółtymi puszkami starostwo. Zarówno starosta Leszek Bajon, jak i pracownicy urzędu chętnie sięgnęli do swoich portfeli, by wesprzeć szczytny cel.

Dziękujemy za miłą wizytę!