2023.05.25 - III nieograniczony ustny przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Ośnie Lubuskim przy ul. Rzepińskiej - Powiat Słubicki

Zarząd Powiatu Słubickiego ogłasza III nieograniczony ustny przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Ośnie Lubuskim przy ul. Rzepińskiej. Przetarg odbędzie się 25 maja 2023 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach przy ul. Piłsudskiego 19. Szczegóły w załączniku.

pdf2023.05.25---III-przetarg---Osno-Lub.-dz.-ul.-Rzepinska.pdf560.64 KB

pdfszkic-lokalizacji---dz.-Ono-Lubuskie.pdf104.55 KB