UKS Jedynka mistrzem województwa lubuskiego młodziczek! - Powiat Słubicki

Dziewczęta wywalczyły ten prestiżowy tytuł kilka dni temu w Kowalowie, podczas ostatniego meczu w ramach Lubuskiej Ligi Młodziczek.- Nasze młodziczki zdominowały rozgrywki ligowe. Wygrały wszystkie mecze z dużą przewagą punktową i zdobyły zasłużenie tytuł Mistrza Województwa w sezonie 2022/2023 - czytamy na profilu facebookowym klubu. Podkreślmy, że zwycięstwo to oznacza awans do rozgrywek centralnych.

Brawa dla zawodniczek! Na słowa uznania zasługuje również ich trener Jerzy Grabowski, który, przypomnijmy, został w grudniu laureatem Nagrody Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu", a który po raz kolejny poprowadził swoją drużynę do szczytu podium.

Gratulujemy również klubowi Iskra Zorza Kowalów, który wywalczył II miejsce.