Panie z całego powiatu spotkały się, by celebrować swoje święto! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Życzenia, fantastyczny recital uczniów słubickiej Szkoły Muzycznej, a także róża dla każdej pani i oczywiście poczęstunek – tak było dzisiaj w starostwie, podczas obchodów Powiatowego Dnia Kobiet, na które zaprosił starosta Leszek Bajon wraz z przewodniczącą Rady Kobiet Kazimierą Jakubowską.

Można śmiało stwierdzić, że pojawiły się u nas przedstawicielki płci pięknej, które mają niebagatelny wpływ na życie mieszkańców regionu. I to pod wieloma względami - wystarczy wymienić choćby kulturowe, zdrowotne, społeczne, a także edukacyjne czy samorządowe.

- Dzień ten jest wspaniałą okazją, by przypomnieć o prawach kobiet. One istnieją i z całą stanowczością powinny być przestrzegane – zaznaczał starosta. Towarzyszyli mu: wicestarosta Robert Włodek, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, jego zastępca Ryszard Chustecki oraz członek zarządu powiatu Damian Utracki.

- To przyjazny samorząd. Trzeba dodać, że to jedyny powiat w województwie, w którym działa Rada Kobiet – podkreślała jej szefowa Kazimiera Jakubowska.

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze. Dziękujemy im za przyjęcie zaproszenia, a uczniom i nauczycielom Szkoły Muzycznej - za wspaniały koncert

 

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij