Uwaga! Rozpoczynamy nabór nowych członków do Dziennego Domu Senior+! - Powiat Słubicki

Chcesz regularnie przebywać w miejscu, w którym wciąż coś się dzieje? W którym spędzisz dzień w świetnym towarzystwie i zapomnisz, co to nuda? A to wszystko z doskonale przygotowaną i przesympatyczną kadrą oraz codziennym obiadem? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!

Ruszył nabór nowych członków do Dziennego Domu Senior+ w Słubicach! W załącznikach poniżej znajdują się konieczne do wypełnienia dokumenty. Trzeba je przynieść do 9 grudnia, do Dziennego Domu (ul. Mickiewicza 6, parter budynku przychodni).

Pracownice chętnie pomogą przy wypełnianiu wniosku, a także pokażą chętnym placówkę. Zapraszamy!

Przypominamy, że z placówki mogą korzystać mieszkańcy powiatu słubickiego nieaktywni zawodowo, mający więcej niż 60 lat, którzy ze względu na wiek wymagają wsparcia w zaspakajaniu niezbędnych potrzeb życiowych.

docZacznik-Nr-1---wniosek-o-przyjcie-do-Dziennego-Domu-Senior-w-Subicach.doc55 KB

docZacznik-Nr-2---kwestionariusz-zgoszeniowy.doc73 KB