Pamięci bohaterów tamtych dni - Powiat Słubicki

- Z okazji święta Wojska Polskiego, chciałbym wszystkim żołnierzom złożyć wyrazy szacunku za Waszą patriotyczną postawę, odwagę i poświęcenie - mówił wczoraj starosta Leszek Bajon, który złożył kwiaty przy tablicy nieopodal kościoła Ducha Świętego w Słubicach, upamiętniającej bitwę warszawską w 1920 roku. Towarzyszył mu wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki.

- Z kolei naszym kombatantom dziękuję za aktywne działania na rzecz przekazywania młodym pokoleniom wiedzy o przeszłości naszej ojczyzny. Często trudnej przeszłości - podkreśla starosta.