Marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak kolejną laureatką Nagrody Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu" - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Medal wręczył starosta Leszek Bajon, podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu. - Bardzo dziękuję za to wyjątkowe wyróżnienie i za wieloletnią, owocną współpracę. Obiecuję jednocześnie dalsze wsparcie i współpracę w przyszłości - to wyróżnienie mobilizuje do jeszcze większego wysiłku - deklarowała pani marszałek.Przypomnijmy: laureaci nagród starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu", które w tym roku zostają przyznawane po raz czwarty, to osoby nietuzinkowe, przyczyniające się swoją działalnością na polu samorządowym, kulturowym, społecznym czy edukacyjnym do rozwoju powiatu słubickiego.
Panią marszałek do nagrody zgłosił zarząd powiatu, zaś w ubiegłym tygodniu medal otrzymała Maria Jaworska, wieloletnia dyrektorka słubickiego liceum, wskazana przez Powiatową Radę Kobiet.

Raz jeszcze gratulujemy szanownym laureatkom!

Udostępnij