Dzień Dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym pod patronatem starosty - Powiat Słubicki

- Wszystkie dzieci nasze są! - takim okrzykiem przywitani zostali wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którzy mieli dziś fantastyczną zabawę z okazji Dnia Dziecka.

Towarzyszyli im uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach, zaś impreza odbyła się pod hasłem "Dziecko potrafi". I faktycznie, wszyscy, którzy znaleźli się na scenie (nie tylko najmłodsi) pokazali, co potrafią. I to jak! Byliście niesamowici. Dlatego właśnie starosta Leszek Bajon nie żałuje, że objął zabawę swoim patronatem i dofinansował ją. A dziś reprezentował go naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Wojciech Skwarek.

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.