Słubickie Dzieci Wojny z patronatem starosty - Powiat Słubicki

Starosta Leszek Bajon obejmuje chętnie swoim patronatem nie tylko duże imprezy, zawody, turnieje czy uroczystości – robi to także w przypadku wydarzeń z pozoru o mniejszej randze i zasięgu, jednak niezwykle ważnych dla ich uczestników.

Przykład? Niedawno zwrócili się do nas członkowie słubickiego oddziału Związku Dzieci Wojny, z prośbą o objęcie patronatem spotkania zarządu głównego organizacji, które odbyło się dziś w Myśliborzu. Starosta nie tylko się zgodził, ale zapewnił seniorom również transport w obie strony. Mamy nadzieję, że obrady były owocne!