Przedświątecznych spotkań ciąg dalszy - Powiat Słubicki

To ci dopiero niespodzianka! Mimo, że wszyscy wokół żyją już nadchodzącymi świętami, to jednak niektórzy znaleźli czas, by jeszcze dziś wpaść do nas z wielkanocnymi życzeniami. Mowa o przesympatycznej wizycie strażaków ochotników z Kowalowa, którym towarzyszyli dzielni druhowie z tamtejszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Chwilę potem dołączył do nich prezes słubickiego szpitala Adam Koniuk wraz z wiceprezesem Magdaleną Wiadomską-Łażewską. - Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny oraz życzenia. I również życzymy wesołych świąt! – mówi starosta Leszek Bajon.