Jest już świąteczne wydanie "Wiadomości Powiatowych" - Powiat Słubicki

O Powiatowym Centrum Usług Społecznych i Zdrowotnych, które wkrótce powstanie w Cybince, kolejnych wnioskach o dofinansowanie: inwestycji drogowych, budowy boiska przy dawnym "Rolniczaku" oraz remontu skrzydła internatu i sali gimnastycznej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim, a także o nowo powołanej Młodzieżowej Radzie Powiatu - między innymi o tym przeczytacie w najnowszym numerze "Wiadomości Powiatowych".

Gazeta jest już kolportowana w różnych miejscach na terenie całego powiatu, zaś wersja elektroniczna dostępna jest poniżej. Zapraszamy do lektury.

pdfWiadomosci-Powiatowe-1.2002.pdf13.89 MB