W szczytnym celu objechał rowerem trzy województwa. Już myśli o następnych - Powiat Słubicki

Jak postanowił, tak zrobił: objechał rowerem kolejne województwo! Daniel Krawczyk po raz kolejny pokazał, że powiat słubicki jest naprawdę "dla ludzi z pasją"! A przy okazji można pomóc innym.

Pamiętacie ubiegłoroczne rowerowe wyprawy Daniela Krawczyka dookoła województwa lubuskiego, a następnie dolnośląskiego? Słubiczanin zrobił to w szczytnym celu, gdyż każdy przebyty kilometr przekładał się na pomoc dla małej Józefinki z Ośna Lubuskiego.

Pan Daniel nie spoczął na laurach - przedwczoraj wrócił z "objazdu" kolejnego województwa - wielkopolskiego. Wystartował ze Słubic. W ciągu trzech dni minął Grodzisk Wielkopolski, Gostyń, Jaraczewo, Jarocin, Kalisz, Poznań, Nowy Tomyśl, by powrócić do miejsca startu.

W imieniu starosty Leszka Bajona, który objął honorowy i medialny patronat nad wyprawą, serdecznie gratulujemy!

Panu Danielowi życzymy powodzenia w następnych wyprawach (ponoć już planuje zdobycie kolejnych województw), a małej Józefince zdrowia!