Za nami pierwsze w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku - Powiat Słubicki

Rozpatrzeniem sprawozdania komendanta powiatowego policji za rok 2021 oraz informacji o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu, rozpoczęło się wczorajsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które zwołał jej przewodniczący starosta Leszek Bajon.

Poruszono też przegląd procedur bezpieczeństwa wdrożonych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz wysłuchano Informacji dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słubicach, dotyczącej sytuacji epidemicznej na terenie powiatu i przebiegu szczepień.