Bezpłatna pomoc prawna obywatelom Ukrainy - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Okręgowa Izba Radców Prawnych (OIRP) w Zielonej Górze utworzyła zespół prawników gotowych do udzielania bezpłatnych porad prawnych obywatelom Ukrainy dotkniętych toczącą się wojną w ich ojczyźnie. W przypadku takiej potrzeby prosimy o przekazywanie potrzebującym, że pomoc prawna jest możliwa za pośrednictwem biura Izby tel. 068 452 96 66 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. OIRP pozostaje w kontakcie z miejscowymi stowarzyszeniami obywateli Ukrainy, którzy otrzymali informacje, że przy Izbie działa taki zespół. Izba dysponuje również danymi tłumaczy języka ukraińskiego (również przysięgłymi).

Z ramienia OIRP w Zielonej Górze koordynatorem inicjatywy jest r. pr. Anna Chomicz-Marcinek, z którą kontakt jest możliwy za pośrednictwem biura Izby: tel. 068 452 96 66 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: https://zielonagora.oirp.pl/pomoc-ukrainie/

Udostępnij