Zostaną złożone kolejne wnioski w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład - Powiat Słubicki

I znowu dobre wieści! Przed chwilą zarząd powiatu zdecydował, że zostaną złożone kolejne wnioski na dofinansowanie ważnych dla mieszkańców inwestycji, w ramach II i III edycji Rządowego Funduszu Polski Ład. Oto one:

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja druga:

• Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury edukacyjnej powiatu słubickiego: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach oraz Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach. Dofinansowanie - 90 proc. wartości inwestycji (minimum 10 proc. udziału własnego); wartość inwestycji: 40 mln zł;
  • Budowa boiska sportowego przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach. Dofinansowanie - 90 proc. wartości inwestycji (minimum 10 proc. udziału własnego); wartość inwestycji: 4,9 mln zł;
  • Modernizacja infrastruktury edukacyjnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach. Dofinansowanie - 85 proc. wartości inwestycji (minimum 15 proc. udziału własnego); wartość inwestycji: 29,9 mln zł.

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja trzecia PGR:

• Przebudowa drogi powiatowej 1248F Cybinka – Kłopot. Dofinansowanie - 98 proc. wartości inwestycji (minimum 2 proc. udziału własnego); wartość inwestycji: 7,95 mln zł;
  • Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż drogi Świecko – Rybocice. Dofinansowanie - 98 proc. wartości inwestycji (minimum 2 proc. udziału własnego); wartość inwestycji: 1,95 mln zł.

Trzymamy kciuki za pozytywne rozpatrzenie wniosków!