Starosta z odznaką "Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego" - Powiat Słubicki

- Jestem niezwykle dumny z tego wyróżnienia. Zawsze staram się wspierać powiatowe stowarzyszenia i organizacje wędkarskie, bo wiem, jaki drzemie w nich potencjał – mówił wczoraj starosta Leszek Bajon, odbierając z rąk władz Zarządu Okręgu Gorzowskiego Polskiego Związku Wędkarskiego, z prezesem Janem Włodarczakiem na czele, akt nadania i odznakę „Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego”.

Wyróżnienie przyznał Zarząd Główny PZW w Warszawie, za działania wniesione w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa na terenie powiatu słubickiego. Gratulujemy!