Nasze babcie i dziadkowie mieli swoje święto - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Brawo! Wspaniały występ, wasze babcie i dziadkowie na pewno są z was dumni. Bo ja, sam będąc dziadkiem, jestem pod wrażeniem - nie krył zachwytu starosta Leszek Bajon, oklaskując piękną inscenizację przygotowaną przez małych artystów z przedszkola "Jarzębinka".

Dzieci wystąpiły podczas sobotnich obchodów Dnia Babci i Dziadka.Tradycyjnie zorganizowali je dzielni seniorzy ze słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, z niezastąpioną Kazimierą Chrzanowską na czele. Starosta nie przyszedł z pustymi rękami - każda babcia i dziadek oraz ich uzdolnione wnuki dostali słodki upominek. Potem przyszedł czas na zabawę do późnej nocy!

Przyznacie chyba, że naszym babciom i dziadkom taka chwila wytchnienia należy się jak mało komu... Dlatego raz jeszcze, dziękując za zaproszenie, życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

Udostępnij