I Ty możesz uroczyście otworzyć nową salę gimnastyczną! Wystarczy, że wygrasz licytację podczas finału WOŚP - Powiat Słubicki

Takiego fantu podczas słubickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze nie było! To gratka dla każdego, kto chciałby współtworzyć historię Słubic, przy okazji wspierając szczytny cel.

Jak wiadomo, budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Licealnych idzie pełną parą. Obiekt będzie służył nie tylko uczniom, ale także wszystkim słubiczanom. – I dlatego chciałbym, by właśnie jeden z mieszkańców dokonał przecięcia wstęgi, podczas uroczystego otwarcia sali, za kilka miesięcy – mówi starosta Leszek Bajon, który na tegoroczny finał przekazał voucher, uprawniający do osobistego otwarcia sali przy Ogólniaku.

Zatem do dzieła! Licytacja odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia, podczas słubickiego finału WOŚP na placu Bohaterów, około godziny 17.00. Czekamy na Was!