Komisja Bezpieczeństwa i Porządku przyjęła swój przyszłoroczny budżet - Powiat Słubicki

Zaopiniowanie projektu budżetu powiatu słubickiego na przyszły rok w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa mieszkańców - to główny punkt dzisiejszego posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które zwołał starosta Leszek Bajon. Spotkanie poprowadził, niedawno zatrudniony i doświadczony samorządowiec, główny specjalista ds. obronnych i obrony cywilnej w starostwie Jacek Kostrzewski, któremu życzymy powodzenia na nowym stanowisku.