Elżbieta Pych z Rzepina pierwszą, tegoroczną laureatką Nagrody Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dziś poznaliśmy pierwszą z trzech osób, uhonorowanych w tym roku Nagrodą Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”. To Elżbieta Pych, wskazana przez Powiatową Radę Seniorów. Gratulujemy!

Pani Elżbiety przedstawiać nikomu nie trzeba. Od 2016 roku jest prezesem rzepińskiego stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych „Słoneczko”, skupiającego ponad stu członków, którzy wraz ze swoją szefową na czele robią fantastyczne rzeczy! Integrują osoby niepełnosprawne z całego powiatu poprzez organizację imprez, pozyskują środki na działalność stowarzyszenia oraz załatwiają turnusy rehabilitacyjne oraz wycieczki dla starszych, chorych i samotnych. A wszystko to charytatywnie. – Nie robię tego dla pieniędzy, robię to dla serca – podkreślała laureatka.

Pani Elżbieto, w pełni zasłużyła Pani na miano "Człowieka w służbie powiatu". Brawo!

Udostępnij