Stypendia starosty rozdane. Poznajcie nasze orły! - Powiat Słubicki

- Jestem dumny, że mogę być tu z wami i pogratulować wam znakomitych wyników w nauce. Nauki, do której nie trzeba was zachęcać, sądząc po średnich waszych ocen - podkreślał dziś starosta Leszek Bajon, podczas wręczania stypendiów najlepszym uczniom powiatowych szkół. Towarzyszył mu wicestarosta Robert Włodek. Podziękowano również nauczycielom, którzy mimo trudności spowodowanych pandemią przyczynili się w znaczny sposób do sukcesu swoich podopiecznych.

• A oto nasza złota dziewiętnastka:

Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Mateusz Hein, Nikola Kociołek, Bartosz Łyskanowski, Martyna Mierzwiak, Cyntia Piątek, Michaił Polakov, Ksawery Przywoźny, Zuzanna Szulc oraz Kinga Żygadło;

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Marcel Adamczewski, Weronika Jurys, Hubert Niewiński, Natalia Opszalska, Wiktoria Skalska oraz Weronika Śliwińska;

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach: Marietta Grelka, Aleksandra Kail, Iga Tarabuła oraz Gabriela Zając.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim stypendystom! Jesteście wielcy!

Więcej zdjęć z dzisiejszego wręczania stypendiów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.