Już wkrótce podsumujemy pierwszą połowę kadencji samorządu - Powiat Słubicki

Niedawno weszliśmy w drugą połowę bieżącej kadencji samorządowej. Przez ten czas udało się sporo zdziałać na rzecz mieszkańców, zaś niebagatelny w tym udział miały starania samorządowców ze wszystkich gmin powiatu słubickiego. Dlatego doceniając ich zaangażowanie w rozwój swoich małych ojczyzn, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza oraz starosta Leszek Bajon organizują 2 października w Collegium Polonicum uroczystość, podsumowującą minioną, pierwszą połowę samorządowej kadencji.

- Chcielibyśmy, wraz z Burmistrzami oraz Radnymi zarówno powiatowymi, jak i gminnymi, wspólnie spędzić czas, podczas którego opowiemy, czego udało się dokonać w ostatnich latach, a co jeszcze przed nami. Będzie również okazja do rozmów w kuluarach przy poczęstunku oraz wymiany uwag, które być może zaowocują pomysłami na dalszy rozwój naszych gmin – mówi starosta, który wraz z przewodniczącym Rady wystosował także zaproszenia do wojewody Władysława Dajczaka oraz marszałka województwa Elżbiety Anny Polak. Dodajmy, że pani marszałek objęła nad uroczystością patronat honorowy.

Nie zabraknie gościa honorowego, którym będzie prof. dr hab. Tadeusz Wallas.