Ruszyła tegoroczna edycja Programu Korekcyjno – Edukacyjnego dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie - Powiat Słubicki

Czy wiesz, jak budować relacje z bliskimi? Jak reagować bez przemocy w sytuacjach stresujących? Jak konstruktywnie rozwiązywać konflikty występujące w rodzinie?

Chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania?

Weź udział w Programie Korekcyjno – Edukacyjnym dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie – Edycja 2021.

Pierwsze spotkanie w ramach Programu odbędzie się 6 lipca 2021r. o godz. 16.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, ul. Sienkiewicza 28, pokój nr 001 (parter). Więcej informacji pod numerem telefonu: 505 259 034.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pomóc sobie i swojej rodzinie.