W walkę o obwodnicę włączą się parlamentarzyści. Przyjechali do Słubic na zaproszenie starosty Leszka Bajona - Powiat Słubicki

- W tej sprawie musimy mówić jednym głosem, połączyć siły wszystkich szczebli samorządowych, rządowych oraz parlamentarnych. To jedyny sposób, by wreszcie powstała obwodnica Słubic – mówił starosta Leszek Bajon, podczas spotkania z posłami, którzy wczoraj odwiedzili Słubice. Krzysztof Gadowski, Tomasz Nowak oraz Piotr Borys zapowiedzieli pomoc w kwestii budowy obwodnicy.

– Aby interwencja była skuteczna, musi mieć efekt skali. A efektem skali będzie z pewnością interpelacja – podkreślali parlamentarzyści, którzy oświadczyli, że złożą ją w sejmie w imieniu całego klubu Koalicji Obywatelskiej. Trzymamy zatem kciuki!

Posłowie spotkali się także ze sprzedawcami ze słubickiego bazaru, z którymi rozmawiali m.in. o sytuacji handlowców podczas pandemii. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!