Za nami kwietniowa sesja Rady Powiatu - Powiat Słubicki

Podczas wtorkowej sesji Rady Powiatu starosta Leszek Bajon przekazał radnym informację o przyznaniu przez Lubuską Radę Samorządową pół miliona złotych, w ramach pomocy dla słubickiego szpitala. Radni mieli też możliwość poznania nowych członków zarządu lecznicy.

Ponadto radni wysłuchali sprawozdania z działalności komendanta powiatowego policji za ubiegły rok oraz dowiedzieli się, jak wyglądała kwestia bezpieczeństwa publicznego w 2020 roku. Informacje przedstawił zastępca komendanta komisarz Mariusz Wojtuściszyn

O ubiegłorocznej pracy Powiatowego Centrum Rodziny w Słubicach opowiedziała jego dyrektorka Anna Gołębiowska, zaś o działalności Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie mówiła jego koordynatorka Marta Kalarus. Radni zapoznali się też z informacją na temat ubiegłego roku w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej "Nasza Chata" w Cybince.