Katyń. Pamiętamy. - Powiat Słubicki

Oddajemy cześć tym, którzy 81 lat temu poświęcili swoje życie służąc ojczyźnie, ofiarom zbrodni katyńskiej - mówił starosta Leszek Bajon, składając wczoraj kwiaty pod tablicą poświęconą polskim żołnierzom, w kościele pw. Ducha Świętego. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć sztandaru powiatu słubickiego.

Zanim to nastąpiło, ks. kan. Henryk Wojnar odprawił mszę św., połączoną z uroczystym złożeniem w Panteonie Pamięci Żołnierza Polskiego ziemi z żołnierskich, zbiorowych mogił Polskiego Cmentarza Wojennego w Katyniu.

Pamiętamy!