Wkrótce początek masowych szczepień! Starosta i burmistrz zaczynają działać - Powiat Słubicki

Na pewno słyszeliście, że już za kilkanaście dni mają ruszyć masowe szczepienia przeciw COVID-19. Z tego powodu starosta Leszek Bajon zaprosił do siebie burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka oraz władze słubickiego szpitala.

- Pan burmistrz zaoferował swoją pomoc przy tworzeniu nowych punktów szczepień na terenie miasta. Zabieramy się do pracy - mówi starosta. O szczegółach dotyczących akcji masowego szczepienia napiszemy wkrótce.

Podczas spotkania poruszono także temat zwiększenia jakości usług medycznych dla pacjentów słubickiej lecznicy.