Kolejne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za nami. O czym rozmawiano? - Powiat Słubicki

Rozpatrzeniem sprawozdania komendanta powiatowego policji za rok 2020 rozpoczęło się dzisiejsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które zwołał starosta Leszek Bajon.

Poruszono również problem niedostatecznego oświetlenia przejść dla pieszych oraz braku ich oznakowania na świeżo wyremontowanych ulicach. Ponadto wysłuchano (i pozytywnie zaopiniowano) informacji dotyczącej wykonywania w ubiegłym roku zadań związanych ze stanem porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli.

Rozmawiano także o procedurach bezpieczeństwa w powiatowych szkołach i placówkach opiekuńczo - wychowawczych. Z kolei szef słubickiego Sanepidu Krzysztof Dobrowolski przedstawił informacje na temat sytuacji związanej z pandemią i przebiegiem szczepień w powiecie.