Panie z rodzin zastępczych poznawały tajniki dbania o urodę - Powiat Słubicki

Za nami Dzień Kobiet, ale panie z naszych rodzin zastępczych otrzymały niezwykły prezent jeszcze pod koniec lutego – warsztaty urody! To w ramach projektu „Aktywna integracja w powiecie słubickim”.

Zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, masaże, indywidualne konsultacje i wskazówki, jak zadbać o swój wygląd, a na końcu uwiecznienie efektów na zdjęciach, podczas profesjonalnej sesji. Wszak panie z naszych rodzin zastępczych zasługują na najlepsze. I najwyraźniej to dostały.

– Dzięki kompetentnej ekipie, włączając w to animatorów z Rodzinnego Centrum Rozrywki „Uśmiechnięta Planeta”, którzy zaopiekowali się dziećmi, każda z kobiet mogła poczuć się wyjątkowo i zobaczyć siebie w nieco innym wydaniu – podkreśla Anna Gołębiowska, szefowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach. – Te osoby poświęcają się bez reszty, aby sprawować pieczę nad powierzonymi dziećmi, często zapominając o sobie. Dziś, choć przez chwilę, mogły pomyśleć również o sobie - dodaje A. Gołębiowska. Brawo za pomysł! Więcej zdjęć z warsztatów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Warsztaty urody odbyły się w ramach projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie słubickim”, realizowanego w ramach RPO  Lubuskie 2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS.