Adam Koniuk prezesem słubickiego szpitala. Magdalena Wiadomska–Łażewska jego zastępczynią - Powiat Słubicki

Rada Nadzorcza słubickiego szpitala wybrała prezesa i wiceprezesa lecznicy. Oboje kandydatów (wszystkich było pięcioro) zyskało pozytywną opinię Zgromadzenia Wspólników.

Prezesem zarządu został 51-letni Adam Koniuk, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu operacyjnym spółkami prawa handlowego w branży finansowej i medycznej w randze prezesa czy wiceprezesa zarządu. Z branżą medyczną jest związany od 2017 roku.

Jego zastępczyni to Magdalena Wiadomska–Łażewska, prawniczka, która ukończyła także studia podyplomowe w zakresie HR w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Z samorządem związana od 2006 roku. Posiada duże doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego oraz zagadnień związanych z samorządem terytorialnym. Pełniła wiele funkcji kierowniczych, była m.in. naczelnikiem wydziału, sekretarzem miasta czy prezesem zarządu fundacji.

Nowemu prezesowi oraz pani wiceprezes życzymy samych sukcesów na nowych stanowiskach!