Jadwiga Caban - Korbas ponownie pokieruje słubickim Sandepidem - Powiat Słubicki

- Życzę pani samych sukcesów zawodowych. I oczywiście wszystkiego co najlepsze w nowym roku - mówił dziś starosta Marcin Jabłoński podczas wręczania Jadwidze Caban - Korbas aktu powołania na Państwowego Powiatowego

Inspektora Sanitarnego w Słubicach. Staroście towarzyszyli: wicestarosta Leopold Owsiak oraz członek zarządu Amelia Szołtun.
J. Caban - Korbas szefowała dotychczas słubickiemu Sanepidowi, teraz będzie to robić przez kolejne pięć lat. Życzymy powodzenia!