Nasi seniorzy przygotowują się do podsumowania swoich działań - Powiat Słubicki

- Rok 2021 jest ostatnim rokiem pierwszej kadencji Powiatowej Rady Seniorów. Realizacja naszego programu powoli dobiega końca. Kiedy tylko sytuacja związana z pandemią ulegnie poprawie, zwołam posiedzenie Rady, na którym podsumujemy nasze działania w ostatnich latach - zapowiada przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska, która apeluje o przekazywanie sugestii w sprawach ważnych dla osób starszych, a którymi można by było się zająć w najbliższych miesiącach.

- Mam też nadzieję, że moje koleżanki i koledzy podjęli już kroki w kierunku szczepienia przeciwko COVID-19 - dodaje szefowa Rady, pozdrawiając serdecznie jej członków i wszystkich seniorów w naszym powiecie. Dziękujemy w ich imieniu!