To dopiero było pożegnanie! Dziękujemy za wszystko, panie dyrektorze! - Powiat Słubicki

- Mogę życzyć panu tylko zdrowia. Bo wszystko inne już pan ma. A zwłaszcza szacunek innych, na który zapracował sobie pan przez lata zawodowej aktywności - mówił dziś starosta Leszek Bajon, podczas pożegnania wieloletniego dyrektora słubickiej "Samochodówki" Stanisława Woronowicza.

Staroście towarzyszyli: przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza oraz wicestarosta Robert Włodek. Wspólnie wręczyli Stanisławowi Woronowiczowi Medal Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu", który, jak pamiętamy, został dyrektorowi przyznany podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu.

Burzę oklasków zebrały występy artystyczne, przygotowane przez uczniów, nauczycieli i tancerzy ze studia "Bohema". Nie obyło się bez wspomnień. Wielu wspomnień - w końcu Stanisław Woronowicz przepracował w "Samochodówce" 43 lata!
- Są chwilę i ludzie, których nie można zapomnieć. Oddałeś naszej szkole całe swoje życie. Zrobiłeś z niej drugi dom - nie kryła emocji wicedyrektorka Alina Karpiak.
Panie dyrektorze, życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze! A wszystkim nauczycielom raz jeszcze składamy życzenia z okazji ich święta.