Z Kowalowa do Drzeńska jak po stole! - Powiat Słubicki

Gotowe! Dzięki współpracy powiatu słubickiego i Urzędu Marszałkowskiego udało się wyremontować odcinek drogi wojewódzkiej między Kowalowem a Drzeńskiem!

- Już od jakiegoś czasu mieszkańcy, starosta Leszek Bajon oraz powiatowi radni sygnalizowali o fatalnym stanie tej drogi. Czas na jej modernizację był najwyższy - mówił dziś członek zarządu województwa Marcin Jabłoński, który spotkał się w Drzeńsku ze starostą, przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą oraz członkiem zarządu powiatu Damianem Utrackim. Towarzyszył im Paweł Tonder, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Remont trwał miesiąc i pochłonął około 600 tysięcy złotych. To jednak nie koniec dobrych wieści - w planach jest modernizacja dalszych odcinków między Kowalowem a Drzeńskiem. Trzymamy zatem kciuki!