Stypendia starosty przyznane. Poznajcie nasze orły! - Powiat Słubicki

- Jestem dumny, że mogę być tu z wami i pogratulować wam znakomitych wyników w nauce. Jesteście przyszłością powiatu słubickiego - podkreślał wczoraj starosta Leszek Bajon, podczas wręczania stypendiów najlepszym uczniom powiatowych szkół.

- Jako wieloletni nauczyciel zdaję sobie sprawę, ile się trzeba napracować, żeby osiągnąć takie efekty jak wasze. Jestem pod wrażeniem - dodał towarzyszący staroście przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza.

A oto nasza złota jedenastka:

•  Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Bartłomiej Zimniak, Mikołaj Saleem Abbas, Amelia Korczak, Martyna Prokopowicz oraz Natalia Przekoracka;
  •  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Amelia Baranowska, Vladyslav Baida, Zuzanna Płaczkowska, Maciej Jakubiak, Dawid Maik oraz   Weronika Jurys.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim stypendystom! Jesteście wielcy!

Więcej zdjęć z wczorajszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.