Chwała bohaterom! Oddaliśmy hołd ofiarom II wojny światowej - Powiat Słubicki

- Jesteśmy tutaj, by oddać hołd bohaterom i ofiarom najkrwawszego konfliktu w dziejach świata – mówili dziś: starosta Leszek Bajon oraz przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza w trakcie uroczystości z okazji 81. rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej.

Nie mogło zabraknąć złożenia kwiatów i zniczy pod pomnikiem na placu Bohaterów. Staroście towarzyszyli: wicestarosta Robert Włodek i członkowie zarządu powiatu, zaś szefowi Rady jego zastępcy. Byli również przedstawiciele słubickiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.
Raz jeszcze, chwała bohaterom!