To już ćwierć wieku zawodowej aktywności pani dyrektor - Powiat Słubicki

- Są takie piękne dni w pracy starosty, gdy może pogratulować pracownikowi zaangażowania i sumienności - mówił starosta Leszek Bajon, tuż po wręczeniu dyrektorce Placówki Wychowawczo - Opiekuńczej "Nasza Chata" w Cybince Dorocie Łazarczyk listu gratulacyjnego i nagrody jubileuszowej.

Choć trudno w to uwierzyć, pani Dorota jest aktywna zawodowo już 25 lat, z czego 8 kieruje "Naszą Chatą".
Życzymy, by tak jak do tej pory nie brakowało jej pozytywnej energii, zapału oraz pomysłów, którymi, nie tylko zresztą w pracy, zaraża wszystkich wokół!