Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach będzie mieć nowego dyrektora! - Powiat Słubicki

Wieloletnia i doświadczona nauczycielka przedmiotów zawodowych oraz kierownik kształcenia praktycznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach - Małgorzata Kościńska będzie nowym dyrektorem CKZiU. Swoją funkcję będzie pełnić od września do końca sierpnia przyszłego roku.

Stanowisko dyrektora powierzył pani Małgorzacie zarząd powiatu, w porozumieniu z Lubuskim Kuratorem Oświaty Ewą Rawą. - Mamy wizję rozwoju tej szkoły i wierzę, że jest ona skuteczna - mówił dziś, podczas sesji Rady Powiatu, starosta Leszek Bajon, który o decyzji zarządu powiatu i kuratorium poinformował radnych.

Starosta, wraz z wicestarostą Robertem Włodkiem i przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą, podziękował też Alinie Karpiak, która przez ostatni semestr dzielnie zastępowała dyrektora Zespołu Szkół Technicznych Stanisława Woronowicza.
Obu paniom gratulujemy!