To było dopiero pożegnanie! - Powiat Słubicki

- Życzę wam zdrowia i pomyślności oraz wszystkiego co najlepsze na nowym etapie życia - tak starosta Leszek Bajon podziękował dziś trójce wieloletnich pracowników starostwa, którzy wkrótce przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Odwiedzając nasz urząd na pewno nie raz natknęliście się na Annę Sanecką, która witała was z okienka Biura Obsługi Interesanta, wielu z was załatwiało sprawy związane z nieruchomościami u Henryka Górnika, zapewne nie brak też mieszkańców, którzy korzystali z pomocy Edmunda Pilimona, czyli powiatowego rzecznika konsumentów.

- To nie tylko kompetentni pracownicy, ale także wspaniali ludzi i niezawodni koledzy. Będzie ich nam brakowało - dodał starosta. My również dołączmy się do życzeń i dziękujemy za wspólną pracę na rzecz starostwa i powiatu!