W trosce o przedsiębiorców i mieszkańców powiatu - Powiat Słubicki

Wczorajsze spotkanie starosty Leszka Bajona z prezesem firmy M.B.B. Logistics Gao Songiem było okazją nie tylko do rozmów na temat sytuacji słubickich przedsiębiorstw w dobie pandemii, ale również do podziękowań.

- To za pomoc, którą firma udzieliła mieszkańcom naszego powiatu w tym ostatnim, trudnym czasie - mówił starosta.
Leszek Bajon przekazał również wyrazy wdzięczności od policjantów z Cybinki. Przypomnijmy: to właśnie od firmy Gao Songa starosta pozyskał klimatyzator dla tamtejszego posterunku.
Raz jeszcze dziękujemy za życzliwość i wizytę!