Milionowe dofinansowanie hali sportowej przy słubickim "Ogólniaku"! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Niedawno pisaliśmy o wielotysięcznym dofinansowaniu, jakie powiat słubicki uzyskał z budżetu państwa na utworzenie Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów.
Kilka dni temu dotarła do nas kolejna dobra wiadomość, tym razem z Zielonej

Góry: 26 lutego Sejmik Województwa Lubuskiego podjął uchwałę o przyznaniu 1 mln zł dofinansowania z budżetu województwa na budowę nowoczesnej hali sportowej przy Zespole Szkół Licealnych w Słubicach.
- Należy tu podkreślić znaczną rolę pani dyrektor szkoły Marii Jaworskiej, radnej wojewódzkiej, która wraz z Grażyną Dereń (również radna sejmiku - przyp. red.), lobbowała za przyznaniem tego dofinansowania - mówi starosta Marcin Jabłoński.
Kolejny 1 mln zł z przeznaczeniem na inwestycję zabezpieczono w budżecie powiatu na 2018 rok. - Jeśli chodzi o resztę środków, będziemy zabiegać o dotację w Ministerstwie Sportu - zapowiada starosta.
Przypomnijmy: nowa hala ma mieć powierzchnię 1000 m2, gotowy jest już jej projekt, a całość ma kosztować około 4,5 mln zł. Poniżej wizualizacja wnętrza hali. I jak Wam się podoba?

Udostępnij