Dziś Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej - Powiat Słubicki

1 marca policjanci, strażacy oraz pracownicy jednostek zajmujących się zarządzaniem kryzysowym i obroną ludności obchodzą Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim członkom formacji

obrony cywilnej z terenu powiatu słubickiego za ich pracę w realizacje zadań z zakresu obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, a także za zaangażowanie w działania zwiększające świadomość naszych mieszkańców.
To dzięki Wam zyskują oni wiedzę na temat właściwych postaw i zachowań w przypadku zagrożenia zdrowia i życia.
Życzymy Państwu satysfakcji z pracy w służbie drugiemu człowiekowi oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Starosta Marcin Jabłoński
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza