Poznajcie nasze orły! - Powiat Słubicki

- Jestem dumny, że w naszym powiecie mamy tak zdolnych absolwentów. W tym roku z wiadomych względów nie mogłem im pogratulować osobiście, jednak ich wysiłki zostały docenione - mówi starosta Leszek Bajon, który dla ośmiorga najlepszych tegorocznych abiturientów przygotował pieniężne nagrody.

A oto nagrodzeni absolwenci:

- Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Agata Chmurzyńska, Lucyna Chmurzyńska, Marta Nowogran oraz Jakub Czak; -
 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Aurelia Serkowska;
 - Zespół Szkół Technicznych w Słubicach: Marek Mariusz Maryniak, Mikołaj Henryk Purwin oraz Natalia Śliwińska.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Jesteście wielcy!