Uwaga! Starosta Leszek Bajon zaprasza w czwartek po odbiór bezpłatnych maseczek! - Powiat Słubicki

Zapewne wiecie już, że od czwartku trzeba będzie nosić maseczki w przestrzeni publicznej. Nie każdy jednak je posiada, a ich kupno często graniczy z cudem.

Maski, które niedawno dostaliśmy od firmy M.B.B. Logistics, przekazaliśmy mieszkańcom za pośrednictwem słubickich aptek, otrzymały je także pozostałe gminy, szpital, służby mundurowe i pracownicy terminala.
Teraz na naszych mieszkańców czeka kolejna partia maseczek, zakupionych tym razem ze środków starostwa. Będą one rozdawane przez starostę oraz pracowników urzędu w najbliższy czwartek, w kilku punktach placu Bohaterów, od godziny 9.
- Robimy to w trosce o zdrowie mieszkańców. Zapraszamy zatem wszystkich, którzy nie zdążyli zaopatrzyć się w maseczkę, apelując równocześnie o zachowanie odpowiedniej odległości na placu - podkreśla starosta.