Kombinezony, maski, gogle i rękawice w prezencie od starosty - Powiat Słubicki

- Skoro dziś mamy Światowy Dzień Zdrowia, nie może się obyć bez prezentów! - zauważył starosta Leszek Baojn, który z zasobów starostwa kupił słubickim ratownikom medycznym sprzęt ochronny.

Kombinezony wielokrotnego użytku, gogle, rękawice, a także maski z filtrem ffp3 - to wszystko zawiozła dziś do szpitala sekretarz powiatu Wioletta Grzęda.
- Ten sprzęt bardzo nam się przyda. Serdecznie dziękujemy - nie kryła radości Małgorzata Żukrowska, koordynatorka ratownictwa medycznego w słubickiej lecznicy.
Cała przyjemność po naszej stronie. To my się cieszymy, że mogliśmy pomóc!